Deze veiling is volledig – 800 loten. Dag 1: 450 loten, Dag 2: 350 loten.
Er kan opnieuw binnengebracht worden van 29 tot en met 31 oktober voor de veiling van november.
Filed Under: Art & Antiques auctions
Deze veiling is volledig – 800 loten. Dag 1: 450 loten, Dag 2: 350 loten.
Er kan opnieuw binnengebracht worden van 29 tot en met 31 oktober voor de veiling van november.
Een paar tempelleeuwen van meerkleurig geglazuurd Chinees aardewerk.
Een vierkant tinnen vaasje met gedreven decors van een vogel op een bloeiende tak. China, omstreeks 1900.
Een cilindervaas van Chinees porselein met een blauw op wit decor. Gemonteerd als lampenvoet.
“Man met masker”. Een bronzen buste.
Een zwart lederen aktetas.
Oude handgeknoopte wollen loper met geometrisch motief van veelhoeken en gestileerde bloemen. Perzisch werk.
Chromen hanglamp. Jaren zeventig.
Drie gesculpteerde wrattenzwijntanden, waarbij één in de vorm van een krokodil.
Een kruisbeeld met gesculpteerd ivoren corpus.
Een 18 karaats wit gouden ring met bezet met een diamant van ± 0,25 ct.
Louis Wachters. “Lodewijk Van Boeckel”. Ed. Davidfonds, 1942.
“Cabaretmeisje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Een lot van vier Weense vide-poches van onyx, getooid met bronzen beeldjes.
“Pregatire”. Gouache. Gesigneerd.
Een bruin lederen aktetas.
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet. Lichte slijtage.
Coupe van gegoten glas. Onderaan gemerkt.
Een paar Chinese Fo-honden van gesculpteerd jade.
“Bladeren en mens”. Litho. Onleesbaar gesigneerd.
Een 18 karaats wit gouden armband met hartvormige hanger bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,18 ct.
“Museum Mayer van den Berg”. Catalogus 2, 1969.
“Fin de siècle dames”. Gemengde techniek.
Een lot boeken met betrekking tot Zuid-Afrika:- “De Zuid-Afrikaanse oorlog”. 1900.- “Bij de trekboeren van Zuid-Afrika”.- “Les exploits des Jeunes Boërs”. - 12 uitgaves van het “Suid-Afrikaanse Panorama”.
“Dwaallicht”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 14/100 buiten de plaat.
Twee verschillende sjaals van wol, rayon en acryl.
Een handgeknoopte oosterse wollen loper.
Kris met schede.
“Masterhands”. Boek over Afrikaanse beeldhouwers. Ed. BBL Cultuurcentrum.
“Liggend naakt”. Kleurkrijt op papier. Draagt een monogram J.S.
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten en princesses met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct. en een centrale briljant van ± 0,50 ct.
Miniatuur kanon van ijzer en aluminium.
“Hinkelend kind”. Olieverf op board.
Art nouveau garnituur van glas en metaal. Driedelig.
“Berglandschap”. Olieverf op paneel.
Een bruin lederen aktetas.
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Chinees vaasje met vrouwenfiguren. Onderaan gemerkt.
Vaasje van beschilderd en geslepen rood en wit glas.
“Familie aan zee”. Olieverf op paneel.
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met witte en zwarte diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,64 ct.
Een lot van vijf stuks ivoor, Afrikaans snijwerk. Begin XXe eeuw.
“Parkzicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1936.
Een theepotje van Chinees porselein met blauw op wit bloemendecor.
“’t Nachtelijk bezoek” & “De Sint & de slager”. Twee litho’s. Buiten de plaat gesigneerd en genummerd op 300 exemplaren.
Twee verschillende sjaals van zijde en katoen.
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapîjt.
Een magere man van monochroom wit porselein naar het blanc de Chine.
Een vaas van Chinees porselein met een blauw op wit decor van personages in een tuin.
“Landschap in de bergen”. Olieverf op doek.
Een 18 karaats wit gouden halssnoer met kwastvormige hanger bezet met witte en zwarte diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 3,46 ct.
Een gebeeldhouwd beeld van hardhout. Afrika, medio XXe eeuw.
Compositie. Olieverf op doek.
Schap met Japans lakwerk.
“Zon over de zee”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 31/100 buiten de plaat.
Een lichtgrijze aktetas van aluminium.
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Een opgezette piranha.
Een antieke zittende Boeddha van goudgepatineerd hout.
“Abstracte compositie”. Een lithografie. Gesigneerd, gedateerd ‘76 en genummerd 1/5 buiten de plaat.
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een centrale diamant van ± 0,60 ct. en kleine diamantjes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,74 ct.
Een Chinees houten juwelenkistje met zeven kleine laden.
Compositie. Zeefdruk. E.A. en een monogram.
Een oude wijze van monochroom wit porselein in de geest van het Blanc-de-Chine. Achteraan gemerkt.
“Mediterraan”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening.
Twee verschillende sjaals van linnen en katoen.
Handgeknoopt wollen tapijt. Centraal bloemenmotief op rode fond. Brede boord met herati op nachtblauwe fond. Slijtage.
Een bordje van Cantonporselein met meerkleurig decor van personages en bloemen. XIXe eeuw.
Een bronzen lampenvoet met een Chinees personage.
“Moderne voorstelling”. Een ets. 2de staat. Gesigneerd en gedateerd ‘88.
Een vulpen met 18 karaats geelgouden monturen. In etui.
Een Chinees porseleinen plaquette met een meerkleurig decor van personages in een besneeuwd landschap. Beschadiging rechts onder.
“Abstract”. Litho (?). Draagt een handtekening S. Berg (?)
“Milieu de table”. Chroom. In de geest van Alesi.
Tien ingekaderde ex-librissen.
Een zwarte aktetas van aluminium.
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Een vijfdelig kaststel van Imariporselein bestaande uit twee kraagvazen en drie dekselvazen, getooid met Fo-honden.
“Visser”. Een gesculpteerd houten beeld. Chinees werk.
“De pasgeborene”. Een grafische collage op papier”. Gesigneerd. Artiestenproef.
Een 18 karaats geel gouden ring met een diamant van ± 0,50 ct.
Kat van steengoed.
“Mannenkop met pomponmuts”. Gesigneerd en H/C buiten de plaat.
Twee vazen van steengoed, Chinees werk naar de T’ang-dynastie.
“Balinese wasvrouwen onder de flamboyant”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening.
Drie verschillende sjaals van rayon en één met stof.
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Een XIXe eeuwse manuele vacuümpomp van messing en glas.
Een paar vaasjes van celadonporselein met een decor van bloesems in reliëf.
“Poesjes”. Olieverf op doek. Lichte schade.
Automatisch polshorloge Chronograph “Golf” met maanstand. In oorspronkelijke doos.
“Mahavira”. Een oppergod van het jaïnisme op lotusbloem van verguld brons.
Symbolistische gravure gesigneerd en genummerd LIX/LXX buiten de plaat.
Een oude messingen microscoop in houten kist. Bijgevoegd drie etuis met preparaten.
“Stilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Elite”. Een lichtgrijze aktetas van aluminium.
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Een Chinees hardhouten buffet met vier deuren, versierd met gesculpteerde reliëfdecors.
Een art deco luchter met drie lichtarmen en met vier glazen coupes. Eén coupe niet origineel.
Wanddecoratie in blauw aardewerk. Delfts werk. Achteraan toegeschreven aan C.Dam (De Porceleyne Fles). Kleine beschadiging.
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,35 ct. een centrale saffier van ± 0,20 ct.
“’s Lands Glorie, Vulgarisatie van de Geschiedenis van België door het Beeld”. Ed. Maatschappij Historia n.v. Brussel. De reeks van 6 albums met chromo’s. En daarbij een album “Himalaya en Karakoram”.
“Boerenkar in Indonesië”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een Tibetaanse Boeddha van verzilverd brons.
“Piëta”. Olieverf op papier. Gesigneerd.
Twee verschillende sjaals van rayon, zijde en polyester.
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Chinese vaas van polychroom porselein met een famille rose decor. XXste eeuw. Op houten sokkel.
“Post-apocalyptisch wezen met prooi”. Een beeld van geglazuurd aardewerk. Gemonogrammeerd.
Een paar stadsgezichten. Gemengde techniek op papier. Draagt een monogram.
Een 14 karaats geel gouden chevalière ring met een fantasiesteen.
“Sint-Niklaasplaats”. Kleurenets. Gesigneerd buiten de plaat.
“Rijstvelden bij ochtendlicht”. Olieverf op doek.
18 boeken over wetenschappen, aardrijkskunde, astronomie e.d. Sir Robert Stawell Ball. “The Story of the Heavens”. Ed. Cassell & Cie, London, Paris & Melbourne 1893. In-8° met lederen rug, enige slijtage. Talrijke afbeeldingen. Hippolyte Fontaine. “Eclairage à l’électricité. Renseignements pratiques”. Ed. Polytechnique, Paris 1888. In-8°, goede staat. En 16 andere.
“Liggend naakt”. Olieverf op board.
“Leopard”. Een aktetas van aluminium.
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Een tweeledige eikenhouten boekenkast in renaissancestijl.
Een art deco halluchtertje van koper met drie lichtarmen met glazen kappen.
“Vissersboten”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een drie rijen parelsnoer met een 14 karaats wit en geel gouden slot bezet met saffier en saffier baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 2 ct. en kleine diamantjes.
Een bronzen groep van drie lachende Chinezen.
“Riviertje in een bos”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Bulletin du Musée de l’Industrie”. Diverse Ed. Tussen 1853 en 1876. Delen 23 - 27, 29 - 31, 33, 41 - 42, 45 - 47, 49 - 51, 55 - 56, 58, 60, 62, 64, 67, 69 of 25 volumes. Met vouwplaten, in-8°, goede staat, mooi ingebonden, sommige met lederen ruggen.
“Stilleven met bloemen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Een grijze muts met bijpassend tasje van wol.
Handgeknoopt zijden karpet. Centraal rond medaillon. Perzisch werk. Goede staat.
“Waterlandschap met hoeves”. Gemengde techniek. Gesigneerd en gedateerd 1941.
Een voorstelling van Boeddha van met plaaster bekleed, gepolychromeerd en verguld hout. Thailand.
“Sun”. Acryl op doek. Gesigneerd en gedateerd 1977.
Drie 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,54 ct. en smaragd met een gezamenlijk gewicht van ± 0,26 ct.
Een Chinese visser en een handelaar van gesculpteerd speksteen.
“Alpengezicht”. Aquarel op papier. Draagt een handtekening: Filarski.
Twee beeldjes van jadeïet en een sierstuk van speksteen. Letsel aan een bek.
“L’attente”. Litho. Genummerd 51/150.
“Luxury”. Een grijze aktetas van aluminium.
Oud handgeknoopt wollen bidkleed. Mirhab gedragen door twee bomen. Herati boord, steenrode en naturelle fond.
“Burchtgracht met talrijke personages”. Ets. Gesigneerd buiten de plaat.
Een tienarmige glazen luchter, versierd met pendeloques.
Twee zwart-wit litho’s. Gesigneerd, gedateerd 1978 en genummerd A18 buiten de plaat.
Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,12 ct. een centrale briljant van ± 0,15 ct. en twee saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 0,10 ct.
Een gestileerd hoofd van wit marmer.
“Pinocchio”. Een lithografie. Gesigneerd, gedateerd 2001 en genummerd 40/150 buiten de plaat.
Een grote bolle dekselvaas van Chinees porselein, versierd met een blauw op wit decor van karpers.
“Gezin bij de maaltijd”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Twee dezelfde hoeden van katoenfluweel.
Handgeknoopt wollen karpet met zijden details. Centraal medaillon, het geheel bezaaid met bloemen.
Een eikenhouten bureau met negen laden. Louis-Philippe-stijl.
16 boeken over wetenschap en industrie. M. Christian. “Traité de Mécanique Industrielle”. Delen 1 (2 maal) , 3 en “Planches”. Ed. Bachelier, Paris, 1822. In-4°, behoorlijke staat. Eric Gerard. “Leçons sur l’Electricité”. 2 delen. Ed. Gauthier-Villars & Fils, Paris & Léon de Thier, Liège 1891. En 10 andere.
Een moderne wollen kelim.
Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct.
27 boeken over geneeskunde, anatomie e.d. Edouard Monneret. “Traité Elémentaire de Pathologie Interne”. 3 volumes. Ed. Béchet Jeune, Paris, 1864-65-66. In-8°, goede staat, bruine lederen rug. Gustave Bernutz. “Clinique Médicale sur les Maladies des Femmes”. 2 delen. Ed. Chamerot, Paris 1862. In-8°, goede staat. En 22 andere.
Een reeks van zeven cabrioletfauteuils in Lodewijk XV-stijl. Bekleding te reinigen.
Een knielende Thaise Boeddha van verguld en gepolychromeerd hout.
Compositie met boom. Lithografie, gesigneerd en genummerd 51/100 buiten de plaat.
Een licht grijze mini aktetas van aluminium.
Handgeknoopt wollen tapijt. Centraal medaillon omgeven door bloemenmotieven. Brede heratiboord. Perzisch werk. Lichte randslijtage.
“San Angel”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
Een hallantaarn van koper en geslepen glas, versierd met guirlandes en ramskoppen.
“Marine”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en een parel.
Een groep van groen jade. Chinees werk, met houten sokkel.
Een tafel in Regencystijl op twee voeten, telkens eindigend in drie bronzen leeuwenpoten. Met verlengblad.
Een Thaise Boeddha van gepolychromeerd hout.
Een gebeeldhouwde cabrioletfauteuil in Lodewijk XV-stijl. We voegen er een voetbankje met dezelfde bekleding aan toe.
Zwart, bruin en beige drie dezelfde regenpetten van katoen en nylon.
Handgeknoopt wollen tapijt. Decor islimi met een brede herati boord. Perzisch werk. Enkele lichte slijtageplekken.
Een grote partij verzilverd metalen bestekken met verschillende decors.
Een verguld bronzen luchter in Lodewijk XVI-stijl met negen lichtarmen.
Een gebeeldhouwde cabrioletfauteuil in Lodewijk XV-stijl, bekleed met naaldwerk.
Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,29 ct. en smaragd met een gezamenlijk gewicht van ± 0,89 ct. en een centrale parel.
Een staande Thaise Boeddha van gepolychromeerd en verguld hout, versierd met gekleurd glazen kraaltjes.
“Moeder en kind”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Krijger”. Een beeld van gesculpteerd Chinees ivoor. Op houten sokkel. Omstreeks 1900.
“Nu jaune”. Een lithografie. Artiestenproef. Gesigneerd en gedateerd ‘95 buiten de plaat.
Een grijze aktetas van aluminium.
Handgeknoopt wollen tapijt. Decor islimi met een klein centraal medaillon met een brede herati boord. Perzisch werk, mooie staat.
“De mislukten aanslag des Hertogen van Anjou op Antwerpen in den jaare 1583”. Een XVIIe eeuwse gravure.
Een halluchtertje met drie lichtpunten en een albasten coupe.
Een gebeeldhouwd coin-de-feu-stoeltje. Zuid Europa. XIXe eeuw.
Een 18 karaats rooskleurige gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,62 ct. en een oranje maansteen van ± 14,58 ct.
Een grote godslamp van brons en messing. XIXe eeuw.
Een grijs gebeitste armstoel in Régencestijl.
Een kaarsenluchtertje met paars windglas. Omstreeks 1900.
“Madeliefje”. Olieverf op doek. Op de verso gesigneerd en gedateerd 1978.
Een grote bruine reiszak met lederen afwerking.
Handgeknoopt wollen tapijt. Centraal islimi motief met herati bloemen op roestbruine fond. Brede herati boord met blauwe fond.
Bronzen sculptuur. Niet gesigneerd. Geschenk van de auteur.
Een hanglantaarn van verguld brons en geslepen glas.
Een grenenhouten klasseermeubel met twaalf laden. Op te frissen.
Een 18 karaats geel gouden hanger bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,35 ct. en een centrale maansteen van ± 8 ct.*
Een sobere roodgepatineerde houten kist.
Een armstoel met rieten zit. Régencestijl.
Twee verschillende massieve messingen luchtertjes met telkens vier lichtpunten.
Een armstoel van gedraaid eikenhout in renaissancestijl met lederen bekleding.
Twee verschillende petten van rayon.
Handgeknoopt wollen karpet met zijden details. Centraal medaillon.
Een paar bijzetkastjes van zwartgelakt in Empirestijl met één lade en één deur en een marmeren blad.
Een theepot van Chinees porselein. Omstreeks 1750. Afkomstig van het schip “de Geldermalsen”, gezonken in 1752 en geborgen in 1985. Het lot destijds aangekocht in de ‘Nanking cargo”- veiling bij Christie’s te Amsterdam. Deksel niet origineel.
Een archiefmeubel met roldeur.
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,38 ct. en twee gele saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 1,10 ct.
Een achtarmige koperen luchter, getooid met een Habsburgse adelaar.
Een tafeltje met ivoor en diverse houtsoorten ingelegd decor van een moeder en een kind met boog en dieren bij een rivier. De poten in de vorm van olifantenkoppen.
11 boeken. Geschiedenis, kunst. A.F. Mirande, G.S. Overdiep. “Het Schilder-Boek van Carel van Mander”. Wereldbibliotheek, Amsterdam 1943. Emile Michel. “Rembrandt. Sa vie, son oeuvre et son temps”. Hachette, Paris 1893. Slijtage en vochtvlekken. En 8 andere.
Een houten schildersezel.
“Leopard”. Een cosmetica case van aluminium.
Een Chinees hardhouten salontafel.
Een eikenhouten tafel met gedraaide poten.
Een album met ca. 50 oude reeksen van Liebig Chromo’s.
Een antiek houten kinderstoeltje.
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,25 ct. en een gele saffier van ± 0,50 ct.
Een smeedijzeren lampenvoet met oranje glazen kap, versierd met smeedijzeren blaadjes. Begin XXe eeuw.
Een salontafel met twee laden, het blad versierd met een ingelegde fruithouten bies.
Een grijsgepatineerde houten kandelaar in barokke stijl. Gemonteerd als staande lamp.
Een eikenhouten salontafel met tussenblad en de poten versierd met vier verschillende gestoken figuren.
Een licht beige cosmetica case van aluminium.
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Een gefineerd notenhouten kaptafel met twee laden.
Een smeedijzeren staande lamp met een messingen plaquette van Sint Joris.
Zes stoelen van gebeeldhouwd eikenhout met rieten zitten. Einde XIXde eeuw.
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een centrale tanzaniet van ± 1ct. en diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct.
Een smeedijzeren lampenvoet met een geel glazen kap. Begin XXe eeuw.
“Elios”. Vouwstoel van chroom en leder. In de geest van Fontoni & Geraci.
Een dekselvaas van Chinees porselein, versierd met een blauw op wit decor van vogels en bloemen en het deksel getooid met een Fo-hond.
Een vierkante salontafel met een blad van bamboe.
Een grote zwarte reiskoffer van textiel.
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Een Chinees hardhouten barmeubel met gesculpteerde decors van vogels en bloemen. Binnenin een roterend compartiment, twee laden, een wijnrek en flessenuitsparingen in de deuren. Bovenaan een klapblad. Op wielen.
Een salontafel met gebeeldhouwde poten in de vorm van een aartsengel met de hoorn des overvloeds.
Twee houten stoelen met gedraaide spijlen, waarbij een gepolychromeerd en de andere in de rug gedateerd 1851.
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en een citrine van ± 6 ct.
Een smeedijzeren lampenvoet, versierd met druivenbladeren en met een kap van meerkleurig glaspasta. Begin XXe eeuw.
Een golftas met elf golfclubs. Diverse merken.
Een lot van drie verschillende houten doosjes.
Drie notenhouten stoelen en een armstoel, bekleed met zwart gecapitonneerd leder.
Een bruine en zwarte reistas van textiel.
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Een gemberpot van Chinees porselein met een blauw op wit decor van langlevenstekens en plantenmotieven.
Een paar dansende figuren van meerkleurig geglazuurd terracotta. Eén hand manco.
Compositie, double face in plexi lijst.
Een halssnoer bezet met half edelstenen.
Een glasservies van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit negen champagnefluiten, negen rodewijnglazen, negen wittewijnglazen, negen aperitiefglazen en vijf cocktailglazen.
Een gebeeldhouwde houten stoel van twee gebeeldhouwde planken massief hout. De rugleuning in de vorm van een maniok stampende vrouw. Afrikaans werk.
Een uitgebreid servies met decor van rozen, bestaande uit dertig platte borden, vier diepe borden, een grote en een kleine terrine, twee sauskommen, een koffiekan, een melkkan, een suikerpot, tien kopjes met ondertasjes, twee schalen op voet, een schaal op hoge voet, een slakom, twee ronde schotels, twee diepe kommen en drie ovale schotels. Tsjecho-Slowakije.
Een manueel aandrijfwiel en een roterende balkvormige spiegel. Beide op gietijzeren voet. Omstreeks 1900.
Twee verschillende paraplu’s met houten handvat.
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Drie schotels van Chinees porselein, versierd met een decor van rozen in groene en witte vlakken. China, XVIIIe eeuw.
Een porseleinen tête-à-tête met Chinees decor op dienblaadje (klein letsel). Tsjechoslovakije.
Een grote en een kleine vacuümontlader van messing en glas. XIXe eeuw.
Een roestvrij stalen dameshorloge. Automatique.
Een paar witmetalen jardinières met ringen.
“Naakt”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘90.
Een reeks van zes kleurloos kristallen bekers op voet, model ‘States’. Eén glas gemerkt. Jaren ‘50.
Een plaasteren herenbuste met bronskleurig patina.
Een bruine portefeuille en sleutelzakje gemerkt CP. We voegen er een kaartenhouder e.a. aan toe.
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Een lot van zes hoornvazen van Brussels porselein, waarbij twee paar en twee enkele. Eind XIXe eeuw. De grootste met kleine schilfer.
Een grote en een kleine kom van Chinees porselein, versierd met meerkleurige bloemendecors. XIXe eeuw.
Een lot messingen laboratoriuminstrumenten.
Een roestvrij stalen horloge in originele doos. Swiss Made.
Een bronzen plaquette met een voorstelling van Boeddha in bas-reliëf.
Een lot van drie verschillende eind XIXe eeuwse gietijzeren weegschalen.
Een lange vaas van wit glas en een lage vaas zwart glas.
Een lot van vijf antieke spoelen.
Twee houten doosjes bekleed met varkensleder, waarvan één juwelendoos.
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Een teddybeer met geluid (beperkte oplage) en een publiciteitspaneeltje.
Een paar diepe schalen op voet van geslepen kleurloos kristal.
“Kaaimuur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Een 18 karaats geel gouden ring.
Een hoofd van meerkleurig glaspasta.
Een koffie-en theeservies in Louis-Philippestijl met suikerpot, acht kopjes en twaalf ondertasjes. Omstreeks 1900. Eén dekselknop gerestaureerd.
“Guan Yin op hert”. Een groep van monochroom wit porselein in de geest vanhet Blanc-de-Chine.
“1, 2 & 3”. Serie van drie lithos. Gesigneerd, HC en genummerd 1/11, 1/12 en 2/12 buiten de plaat.
Twee dezelfde handtasjes, een licht bruin en een zwart.
Een handgeknoopt wollen karpet. Te reinigen.
Een reeks van zes schoteltjes van Chinees porselein, versierd met meerkleurige bloemendecors. XIXe eeuw.
14 boeken m.b.t. de kunsten in Antwerpen. Max Rooses. “Geschiedenis der Antwerpsche Schilderschool”. In-8. Ed. Louis Legros, Antwerpen e.a. 1880. P. Génard. “P.P. Rubens, aanteekeningen over den Grooten Meester en zijne Bloedverwanten”. Ed. Kockx, Antwerpen. En 12 andere.
“Schip aan de kaai”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Een 18 karaats geel gouden broche bezet met een pareltjes en een camee.
Een antieke zittende monnik van zwartgepatineerd hout.
“Adam en Eva”. Litho. Buiten de plaat gesigneerd en E.A.
“Aapjes”. Een gepatineerde plaasteren groep.
“Dame met hoed”. Een reproductie.
Twee verschillende paraplu’s met houten handvat.
Oud handgeknoopt wollen karpet. Geometrisch medaillonmotief. Perzisch werk.
Een lot gekleurd kristal, bestaande uit twee vaasjes (pique-fleurs zonder montuur), een vaas op voet en een asbak.
Een bord van Chinees porselein met een meerkleurig bloemendecor. China, XIXe eeuw.
“Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1966.
Een zilveren armband met gouden bolletjes.
Een lot cloisonné op geel koper, bestaande uit twee balustervaasjes en een dekselpotje op schaaltje.
Een lot van drie XIXe eeuwse Leidse flessen.
Een tête-à-tête op dienblaadje met meerkleurige en vergulde decors op kobaltblauwe fond.
“Wijzen”. Een Arabische schildering op ivoor in een met messing en parelmoer ingelegde kader.
Een dubbele ketting met hanger bezet met half edelsteen.
Een handgeknoopte wollen loper.
Een setje met zes glazen met verzilverde monturen, een ijsemmertje met grijper en een shaker.
15 boeken over Antwerpen. Jan Frans en Jan Baptist Van der Straelen. “De Kronijk van Antwerpen”. 8 delen. Ed. Bureel voor de Bijdragen tot de Geschiedenis, Antwerpen, 1929-1936. In-8°, ingebonden. Floris Prims. “Geschiedenis van Antwerpen”. 2 delen in 5 vol. Ed. Standard Boekhandel, Brussel, 1927-1931. In-8°, paperback. “Antwerpen”. Ed. 1951 (als nieuw). “Antwerpen verhaal van een metropool”. Ed. Snoeck-Ducaju, 1993.
“Bali”. Een houtsnede. Artiestenproef. Gesigneerd buiten de plaat.
Een halssnoer bezet met half edelstenen.
Een porseleinen vaas met een powderblue glazuur.
Twee Chinese schilderingen met vogels in landschappen. Gouache op zijde.
Een lot van zeven glazen inktpotten met verzilverde monturen. Bijgevoegd een zandstrooier met zilveren montuur.
“Un regard dans la ville”. Litho. Gesigneerd en genummerd 89/100.
Een houten en lederen kat met negen staarten. Met zes staarten...
Een handgeknoopt bidkleed met zes mirhabs.
Een lange kleurloos glazen cilindervaas en een rode bolle vaas met lange hals.
Twee Frans porseleinen soepterrines, waarvan één met een verguld decor en met pollepel en een ander met een floraal decor. De eerste gemerkt van Lunéville.
“Mechanische Hand met Roos”. Litho. Gemonogrammeerd, gedateerd 1969, genummerd 2/25 en E.A.
Een zilveren ketting met hanger van zilver en zwart leder. 925‰.
Een lot glas en kristal, bestaande uit elf coupes met vergulde decors en elf kleurloze coupes, waarbij een reeks van zeven en twee paar.
Een lot van elf kleurloos glazen apothekerspotten en een karaf. een deksel manco.
Een gevarieerd lot kleurloos kristal en glaswerk, bestaande uit belletjes, vaasjes, asbakjes, enz.
“Hand”. Litho. Gemonogrammeerd en genummerd 1/70.
Twee verschillende slavenarmbanden.
Een bijzettafeltje met tussenblad en een magazinerekje.
Vier diverse karaffen van kleurloos kristal en glas.
Een lot XIXe eeuwse manuele laboratoriumcentrifuge, een testbuis in houten beschermer en een set oude naalden en spuiten.
“Stadsgezicht”. Aquarel. Gesigneerd.
Drie verschillende sigaren etuis van bruin en zwart leder.
Een theepot, koffiekan en schenkkan van monochroom wit en verguld porselein. Tijdperk Louis-Philippe.
“Waterlandschap”. Olieverf en zilververf op paneel. Onleesbaar gesigneerd.
Een tête-à-tête van porselein met vergulde details. XIXe eeuw.
“Rouge et Noir.” Litho, gesigneerd buiten de plaat, E.A.
Een zwart lederen agenda met ringen.
Een bijzettafeltje met tussenblad en een magazinerekje.
Fruitschaal met gedrukt bloemenmotief en twee oren. Onderaan gemerkt.
Vier champagneglazen van kleurloos kristal. “Expo 1958”.
Een Birmaans doek met twaalf voorstellingen.
Een grote zwart en groene paraplu met karikaturen. Gesigneerd.
Een gevarieerd lot begin XXe eeuws laboratoriumglaswerk.
“Biddende personages”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Een eikenhouten hangvitrine met één deur.
“Surrealistisch portret.” Litho, gesigneerd buiten de plaat en genummerd 33/60.
Een ketting met hanger en bijpassende ring bezet met obsidiaan en van 925 ‰ zilver. Een hanger en speld van 925 ‰ sterling zilver bezet met onyx. We voegen er twee verschillende Touareg kruisen van zilver bezet met halfedelstenen aan toe.
Een eikenhouten koffertje met een lade onderaan. XIXe eeuw.
Kleine terrine met onderschaal van polychroom porselein.
Een messingen lampenvoet met drie lichtarmen.
Een Birmaans doek met een voorstelling van Boeddha op een vogel.
Een bruin lederen aktetas. We voegen er een sleutelhanger aan toe.
Chromen staanlamp. Jaren zeventig.
Een lithografie. Gesigneerd, gedateerd ‘84 en genummerd 81/99 buiten de plaat.
Een lampenvoet van deels zwartgepatineerd koper in Empirestijl.
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Twee dezelfde etuis van bruin leder. Eén met een kaartenspel en één met schoenpoets en borstel.
Een paar designfauteuls van chroom en fluweel. Lichte slijtage.
Een mahoniehouten dienblad en staander.
Een houten plantenstaander. Begin XXe eeuw.
“Fluitspeler”. Litho. Gesigneerd en genummerd 94/190.
Twee verschillende paraplu’s met houten handvat en één met lederen handvat.