Veiling volledig: 705 loten.
Tentoonstelling: vr. 19 & zat. 20 mei van 10.00u tot 17.00u
Filed Under: Art & Antiques auctions
Veiling volledig: 705 loten.
Tentoonstelling: vr. 19 & zat. 20 mei van 10.00u tot 17.00u
Een lot van 7 albasten beeldjes van vogels waarvan 4 op een drinkschaal. Enkele vertonen kleine schade.
Een eikenhouten kruk.
Een crackleware vis, medio XXste eeuw. Onderaan gemerkt.
Een Chinese sokkel van hardhout en marmer.
Een kunststoffen bureaumeubel uit de jaren 60 van de vorige eeuw naar de Boby trolley van Joe Colombo .
Een houten set van 3 uitschuifbare bijzettafeltjes.
Een kom van Chinees blauw en wit porselein.
Een porseleinen mokkaservies. Compleet voor 6 personen.
Een salontafel in hout met een Chinese relief decor , 1 lade en glazen blad.
Een 18 karaats geelgouden dameshorloge. Gemerkt “Herodia ancre 17 Rubis”.
Een paar Chinees porseleinen Fo-honden.
“Je n’arrive pas a m’ arrêter” & “Je suis un emmerdeur”. Twee posters van Ben.
Een lot van 2 kristallen olifantjes met blauw en rood in de massa. Gemerkt.
“Portret van een Cairn Terrier.” Gemengde techniek op papier. Draagt monogram H.B. Gedateerd 1908.
Een eikenhout gesculpteerde koffer met lichte sporen van houtworm (behandeld).
Een presenteervitrine uit notenhout, met gesculpteerde bovenrand.
“On our way.” Aardewerken beeldje. Gemerkt. Century collection 1992. Model 1987. Eau 794.
Een lot van 4 Chinees porseleinen dekselpotjes.
“Message to Tony. Abstract.” Gemengde techniek op paneel.
Een 18 karaats wit en geelgouden ring bezet een briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,26 ct.
Een lot van 5 capucine kommetjes van Chinees porselein, blauw en wit binnenin, en een kopje en schoteltje met polychroom decor. XIXde eeuw.
“Twee rode meisjes met ijsje.” Gemengde techniek. Draagt handtekening. Beschadiging aan het rechter oog van de rechtse figuur.
Een paar Chinese blauwe en witte porseleinen gemberpotjes.
“Abstract stilleven met fles.” Gemengde techniek op board. Draagt handtekening.
Een Aziatische gesp, verzilverd bezet met een halfedelsteen. Turkoois.
Een kleine, houten commode met 3 laden en marmeren blad.
Een set van drie kopjes en schoteltjes van capucineporselein. China, XIXde eeuw.
Kuifje. De blauwe Lotus in een licht blauwe porseleinen vaas.
“Moeder en kind op het strand, 63 maal.” Olieverf op 63 doekjes.
Een paar oorbellen bezet met twee saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct. en een hangertje bezet met een parel beiden van 14 karaats geelgoud.
Een paar miniatuur kalebasvaasjes van Chinees porselein met decor van rood en blauw bloemendecor.
Lot van vier gravures gesigneerd en genummerd buiten de plaat. “Beelden” (44/95). “Portret” (120° litho 50/100). “Wonderdier” (VI/XIV). “Don Quichote” (96° litho 39/40).
Een lot van 3 Afrikaanse gesculpteerde houten beeldjes.
Een paar werken, gemengde techniek. “Abstracte koffiepotten.” Draagt monogram.
Een Chinees porseleinen 6-hoekige theepot met spelende figuren in het decor. Onderaan gemerkt.
Een Aziatisch houten bijzettafeltje. Organische vormen gesculpteerd met drakenhoofden in reliëf. Oppervlak met marmeren tablet ingewerkt.
Een set van 3 kopjes en schoteltjes van Chinees porselein met blauw en rood bloemendecor. Naar Imari voorbeeld, XIXde eeuw.
Een Chinees cloisonné vaasje op houten sokkel.
“Abstract met vlakken.” Olieverf op doek. Draagt monogram.
Een 18 karaats witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,16 ct.
Een schaal en kommetje van Chinees polychroom porselein. Met bloemdecor.
Een lot van 12 niet ingelijste gravures, buiten de plaat gesigneerd en genummerd. Bart d’Eyckermans, “Moet boven een renaissance landschap” (7/20). Goedele Peeters 1993, “Solid Ground” (zeefdruk, 22/25). ?, “Inflexio” (E.A. 25). H.B. 91, “De Hal” (47/50). Louis ‘74, “Daken”. Edwig 1973, “Nar en monster” (A.P.) en “Stadsscènes”. Marc De Boever, “Votez...” (37/80). Renaat Ivens, “Aankondiging van de Winter” (B 1/15). Goedele Peeters, “Verses” (1998, 2/20, 3/20)(1993, 1/25).(..)
Een lot van 2 Afrikaanse houten sierzwaarden.
“Spirituwheel.” Pastel op paneel.
Een Chinees porseleinen theepot met spelende figuren in het decor. Onderaan gemerkt.
Een Lodewijk XVI stijl tafeltje met gesculpteerde ornament in verguld kunstbrons.
Een snuff bottle van groen glas, met reliëf decor.
Een set van 2 Chinese vazen met de afbeelding van 3 jongedames .
“Rood glimlachend gezicht.” Acryl en potlood op papier. Draagt handtekening. Gedateerd 2013.
Een 18 karaats witgouden ring bezet met met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
Een vintage fruitschaal. “Alessie Fruit Mama”. Geoxideerd.
Een lot van 8 litho’s en gravures, genummerd en sommige E.A. Gesigneerd buiten de plaat.
Een grote Chinese porseleinen dekselvaas. Famille rose decor.
“Reitdiep, Hooimijt, Polderschuit.” Acryl op board. Draagt monogram.
Een vilten hoge hoed in originele doos. Gemerkt “J.W.”.
Een design barstoel uit ABS kunststof en verchroomd staal, in hoogte verstelbaar. Model “Bombo stool”, gemerkt Magis, ontwerp door Stefano Giovannoni.
Een bronzen beeld van een Boeddhahoofd met 4 gelaatsuitdrukkingen.
Een blauw en wit porseleinen Chinese vaas. Decor met pauw.
“Abstract.” Gemengde techniek op doek. Gedateerd 1992. Draagt handtekening.
Een parelhalsnoer met 6 rijen zoetwaterparels en zilveren slot.
Een bronzen kruis met bergkristal in het midden. Gemerkt 532.
Een lot van zes losse aquarellen en gewassen pentekeningen op papier. Allen gesigneerd.
Een lot van 2 Chinees porseleinen borden.
“Abstract met raster.” Gemengde techniek. Draagt handtekening.
Een set van een kristallen karaf met tien glazen, handgeslepen met een floraal decor.
Een secretaire in Louis XV stijl met marqueterie en bronzen elementen.
Een lot van 4 Chinese porseleinen borden.
Een Afrikaans masker van gesculpteerd hout, Igbo, Nigeria.
“Abstract met gekleurde stippen.” Gemengde techniek op board. Deense school.
Een 18 karaats witgouden ring bezet met een solitair van +- 0,31 ct.
Een lot van 3 uit jade gesculpteerde snuisterijen.
Een lot van vijf losse aquarellen en gewassen pentekeningen op papier. Allen gesigneerd.
Een Chinese porseleinen dekselvaas met oorlogstafereel in het decor.
“Abstract dorpszicht.” Olieverf op doek. Draagt handtekening.
Een set van 2 Japanse draagkoffers voor voedsel .
Een midcentury-modern bar-cart door Aldo Tura, Milano, Italy in gelakt geitenleder en verguld metaal.
Een vaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor met een os en 6 figuren, met haarlijnscheurtje in de rand.
Een moderne geglazuurde aardewerken vaas, oranje in de massa. Gesigneerd onderaan. Pièce Unique.
“Abstract met rose.” Zeefdruk. E.A.
Een zilveren ketting met zilveren medaillon met 50 Belgische Frank met beeldenaar van Boudewijn en Fabiola.
Een Boeddhahoofd van massief gebeeldhouwd steen. Chinees werk.
“Steendorp”; “Waasmunster” & “Rupelmonde”. Drie inkttekeningen op papier. Alledrie gesigneerd en gedateerd 1971 & 1972.
“Olifant”. Een Art Deco beeld van geglazuurd keramiek, gemerkt “Cerabelga” en gesigneerd.
“Lijnenspel.” Litho, genummerd 14/60. Buiten de plaat gesigneerd. Bijgevoegd attest Kunstgalerij Antoon van Dyck (12/1983).
Een kunsstoffen beeld naar de oudheid op sokkel.
Een houten Chinese opbergkist met snijwerk in het decor.
Een Afrikaans masker ivann gesculpteerd hout, Baoule, Ivoorkust.
Een polychroom Japans porseleinen vaas met bloemendecor en dekselknop in de vorm van een hond.
“Desolaat Landschap met Naakt”. Olieverf op doek. Getekend Mon Gelper ‘79 .
Een paar 18 karaats witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct. en 10 kleine witte en 2 grote grijze parels.
Een polychrome Chinees porseleinen vaas. Decoratie met figuren.
“Trolley Hunters”. Een litho op papier, genummerd 24/150, printzegel “P.O.W.”.
Een vroeg Delftse vaas met fijn schilderwerk en pagode. Onderaan gemerkt, oude collectie. Deksel manco. Begin 18e eeuw.
“Twee naakten in de natuur.” & “Industrieel abstract.” Een paar lithos genummerd 46/60, gesigneerd buiten de plaat. Vochtschade aan de passe-partout .
Een koperen hallamp met raster van groen glazen knikkers.
Een bijzetmeubel van wortelfineer met lade en verhoogde bovenrand.
Een Afrikaans masker van gesculpteerd hout, Luba, DRC.
Een Chinees juwelenkistje van zwart gelakt hout en met parelmoer ingelegde details. 2 deurtjes en lade.
“Portret van een zangeres.” Litho genummerd 22/35. Gesigneerd buiten de plaat.
Een halssnoer met grijze keshiparels en een zilveren slot.
Een bronzen beeld van een naakte dame , niet gesigneerd .
Een pietradura voorstelling met speksteen en met Aziatisch decor in reliëf.Enige schade bovenrand.
Een perzikvormige zalfdoos van Chinees porselein naar famille-noire voorbeeld. Onderaan gemerkt.
Een schilderij , olieverf op paneel , “zicht op een boom”, niet gesigneerd .
Een metaalsculptuur getiteld Krijger 1 door beeldhouwer Stefaan Schreel op sokkel .
Een mahoniehouten opklapbaar kaarttafeltje met vilten cirkel op het tafelblad. En met gedraaide poot gesteund op 3 gesculpteerde leeuwenpoten.
Een Afrikaans masker van gesculpteerd hout, Dan, Ivoorkust.
Een Chinees porseleinen vaas, famille rose decor .
Een schilderij , olie op doek getiteld “Ruimtevaart 26-07-1987”, gesigneerd.
Een Pandora zilveren armband met 10 bedels.
Een paar Japanse bronzen vazen, cloisonné met bloemendecor, XIXde eeuw, onderaan gemerkt.
“Salvador Dali” Aluminium Holo Epoxy. Gedateerd 2022. Gesigneerd achteraan. Edition 15/25.
“Usnisavijaya”. Een bronzen beeld van een 8 armig, Boeddhistische godheid met 3 gezichten, gezeten op een dubbele lotus.
“Untitled”. Een litho op papier, genummerd 21/150, met naamstempel Keith Haring + droogstempel & stempel “The Keith Haring Foundation Inc.”
Een groene aardewerken kelkvaas.
Een lange glazen eettafel met chroom onderstel en bijzettafeltje.
“Voorouderpaar”. Een dubbelzijdig beeld van gesculpteerd hout, Fang, Gabon.
Een paar porseleinen Satsuma vazen, onderaan gemerkt.
“Ekster”. olieverf op paneel, onleesbaar gesigneerd , gedateerd 48 .
Een 18 karaats witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct. en tourmalijn en amethist.
Een Ottomaans vuursteenpistool met koperen decoratie. Laat XIXde eeuw.
“Don’t Judge Me.” Aluminium Holo Epoxy. Gedateerd 2022. Gesigneerd achteraan. Edition 8/25.
“Vrouwenfiguur”. Een modern bronzen beeld op zwart marmeren sokkel, gesigneerd “Milo”.
“Tree of life”. Een litho op papier, genummerd 22/150, met naamstempel Keith Haring + droogstempel & stempel “The Keith Haring Foundation Inc.”
Kooiluchter van messing en met oranje en groene glazen vruchten versierd in de geest van Baguès. Jaren 60-70.
Een vintage design glazen eettafel, 8-hoekig, met chrome en messing onderstel in gestapelde rechthoek vorm, ‘70. In stijl van Romeo Rega, Willy Rizo, Renato Zevi...
Een Afrikaans masker van de Dan stam uit Zuid Liberia, vroeg XXste eeuws.
Een paar blauw-wit Chinees porseleinen dekselvazen met vierkante doorsnede, versierd met krijgerstafereel.
“Collage met naakt en veer”. Een litho op papier. Genummerd onderaan 44/120, gesigneerd buiten de plaat.
Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,35 ct.
Een Chinese ceremoniele ‘Jian’ sabel. Omstreeks 1900.
“Joker vs. Batman.” Aluminium Holo Epoxy. Gedateerd 2022. Gesigneerd achteraan. Edition 7/25.
Een paar blauw-wit Chinees porseleinen dekselvazen met floraal decor.
“Hoofd van Christus.” Olieverf op doek, op board. Gesigneerd.
Een paar vintage koperen luchters met 7 lichtpunten in glazen bol met gevormde uitstulping. Gemerkt “Leclaire & Schäfer”, circa 1960-69.Lichte slijtagesporen aan de openingen.
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Een Afrikaans beeld op metalen sokkeltje van de Idoma stam uit Nigeria voorstellende een zwangere vrouw.
Een groot formaat, blauw-wit Chinees porseleinen dekselvaas met organisch bloemtafereel in het decor.
“Picson Ductales Money-Poly.” Gemengde techiek op doek. Gesigneerd voor en achteraan. Gedateerd 2021.
Een zilveren armband in originele doos. 925‰. Gemerkt.
Een bronzen beeld van 2 dames rug tegen rug zittend en gesigneerd B. Wachsstoch ‘89 , 3/7 .
“Stilleven met maïs.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een luchter van koper en kristal.
“Mannenportret.” Pastel op papier. ‘B. Tuerlinckx naar Louis Tuerlinckx.’ Gesigneerd.
Kristalen luchter met messing, circa 1980. Met reservestuk.
Een handgeknoopt Perzich wollen tapijt.
Een lot van 9 zilveren servetringen met een totaalgewicht van 275 gram.
Een koperen Art Deco luchter met kristal, 12-lichtpunten.
“Don’t wonder why (XXL)” Gemengde techiek op hout. Achteraan gesigneerd. Gedateerd 2021.
Een lange parelhalssnoer bezet met 18 karaats geelgouden slot bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,10 ct. en een saffier van +- 1 ct.
Een groot Iraans handgeknoopt tapijt van wol en zijde.
Een glas in lood raam.
Een grote verzilverd metalen luchter met achttien armen versierd met rammen koppen en kristallen pendeloques. Gemerkt.
Een design glazen bureautafel met chroom onderstel. Model “Metropolis” door Luisa Battaglia.
“La Lanterne”. Een 6 hoekige messing hanglantaarn met getint glas. (AID3321)
Handgeknoopt wollen tapijt.
Een gevarieerd lot zilveren tafelattributen waarvan een deel met glas. Totaalgewicht van het zilver is 340 gram.
Een bronzen luchter, versierd met kristallen pendeloques.
“Never give up - abstract met astronaut.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een 18 karaats geelgouden ring “toi et moi” bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.
Een tapijt van Louis Depoortere.
Een glazen luchter met 5 lichtpunten.
Een set van 6 mosterdpotjes in blauw glas met zilveren houdertjes onderaan gekeurd met duitse merken en 800, verguld.Hierbij gevoegd 2 blauw glazen schaaltjes waarvan 1 op messing voetje.
Een lot van verzilverd Art-Deco theeservies waaronder Wiskemann.
Een Art Deco glaspasta luchter met 4 lichtpunten, gesigneerd Noverdy France.
Handgeknoopt Oosters wollen tapijt met levensboom en afbeelding van dieren.
Een modern aardewerken servies bestaande uit 8 tassen, 4 kopjes, 7 schoteltjes, 7 kommen, 4 middelgrote kommen, 7 eetborden, 7 lange borden. Gemerkt PTMD. Bijgevoegd 6 borden met oppervlak in reliëf, ongemerkt.
Een Murano glazen luster. 8-armige lichtpunten en bloemen in het decor.
“Zicht in de Walen”. Een litho op papier, genummerd 6/10, gesigneerd buiten de kader “Melens”. Circa 1970.
Een paar vergulde oorclips, gemerkt Chanel.
Een sac-à-perles luchter van kristal en koper met uitwendige lampen. Lodewijk XVI-stijl.
Een paar messing hallantaarns in kokervorm met telkens 3 lichtpunten.
Een 4-paneels gestoffeerd kamerscherm met leder look en Oosters decor.
Een vintage eikenhouten, halve maan rolluikkastje. Nederland, 1930.
Een houten gesculpteerde sofa met rood fluwelen stoffering.
Een handgeknoopt wollen Perzisch tapijt.
Een Chinees porseleinen tegel met spelende figuren in het decor.
Een Murano vaas met diverse kleuren in de massa.
“Bezoekers voor een diner”. Een aarderwerken paneel. Gesigneerd “TM”. Circa 1960.
Een 18 karaats geelgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct. en een aquamarijn van +- 2 ct.
Een Chinees porseleinen gemberpot met watervogel en plantentafereel in het decor.
Een lot van 4 houten stoelen met gedraaide poten, gestoffeerde rug en zitting in een verticaal lineair design.
Een paar Chinees porseleinen schaaltjes met floraal patroon in het decor. Onderaan gemerkt.
Een sac-à-perles luchter van koper en kristal met externe lampen.
Een houten sofa met gesculpteerd frame en stoffering in bloemenmotief.
Handgeknoopt wollen loper.
Een paar Chinees porseleinen cilindervormige bloempotjes met figuur in het decor.
Een cloisonné dekselvaas met dierlijke figuren in het decor. Deukje in zijkant. Onderaan gemerkt.
“Gestileerd koppel”. Een ingelegd aardewerken paneel. Gesigneerd “TM”. Cicra 1960.
Een licht bruine sjaal met licht blauwe en beige versiering.
Een gebronzeerde mannelijke torso .
“Abstract bloemenstilleven.” Olieverf op board. Gesigneerd.
Een Chinees porseleinen rode vaas.
Een metalen luchter met kristallen pendeloques en kapjes.
Recammier bank van mahoniehout. Omstreeks 1860.
Een Oosters wollen tapijt.
Een paar Chinees porseleinen beeldjes, niet geglazuurd.
Een Art-Deco asbak in zwart marmer met daarop een beeldje van een bronzen hond.
“Spinning tops”. Litho. Gesigneerd buiten de plaat.
Een Hérmes armband verguld met email. Met origineel hoesje, doosje en certificaat.
Een paar blauw en wit porseleinen dekselvazen met planten en vogels in het decor en Fo-honden bovenaan. Onderaan gemerkt.
Een metalen luchter met 6 lichtpunten, satijnglazen kapjes.
Een paar aardewerken Nanking vazen op houten sokkel. Onderaan gemerkt.
Een gepolychomeerd houten speelgoedpaard.
Handgeknoopt wollen loper.
Een handgeknoopt Perzich wollen tapijt.
Een paar bronzen gepatineerde kandelaars met 3 lichtpunten.
Een paar cloisonné vazen met rozentafereel in het decor. Op houten sokkel. Chinees werk.
“Tree circle”. Litho. Gesigneerd buiten de plaat.
Een paar 18 karaats witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,18 ct. en lapis lazulli.
Een paar Chinees porseleinen sang de boeuf vazen.
“Stilleven van gebroken glas”. Olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
Een lot bestaande uit een aardewerken kom, een gemerkt celadon schaaltje en een porseleinen blauw en wit bord, gemerkt onderaan en aan de voorkant.
“Loopvogel”. Oostindische inkt op papier. Gesigneerd.
Een handgeknoopte Perzische loper.
Een paar armstoelen van gebeitst hout met gebeeldhouwde armleuningen. Denemarken, begin XXste eeuw. (AID4905).
Een paar Chinees porseleinen vazen met verguld decor en personages. Onderaan gemerkt.
Een polychroom porseleinen Chinese vaas. Medio XXste eeuw. Met sokkel. Onderaan gemerkt.
“Lentebloesem”. Litho. Gesigneerd buiten de plaat.
Een zijden sjaal met chainlink decor, gemerkt Chanel.
Een vaas van steengoed, gemerkt Charles Catteau.
“Stilleven van vergiet en houten hoofd”. Olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
Een Oosters koffertje / make-up kistje uitvouwbaar met spiegel in het deksel en meerdere kleine laden.
“Portret van een roodharige dame.” Aquarel op papier. Gesigneerd.
Een notenhouten bijzetmeubeltje met lade en gallerij. Met bloemdecor.
Een paar gesculpteerde houten armstoelen met gestoffeerde zitting en rug.
Een aardewerken bonbonnière omstreeks 1940 gemerkt Guérin.
Een lot van 3 grote recente Imari borden en 1 Arabisch Chinese stijl bord.
“La Fleur Paysage”. Litho. Gesigneerd buiten de plaat.
Een 18 karaats geelgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct. en een centrale robijn van +- 2 ct.
Een eironde vaas van steengoed, naar een ontwerp van Catteau. Model 988, decor 751.
Een schilderij , olieverf op paneel getekend en gedateerd 1960 , getiteld “Le Soulard“.
Een koffieset van hotelzilver, art deco. Onderaan gemerkt.
“Stilleven met bloemen”. Olieverf op paneel. Getekend en gedateerd 1957.
Een set van 2 mannequin poppen op een ronde houten voet .
Een lederen armstoel op Chippendale poten .
Een art deco vaas van gekleurd metaal, gemerkt WMF.
Een lot van vijf Imari borden, eind XIXde eeuw.
“De Omhelzing”. Oieverf op paneel. Getekend Mon Gelper ‘83 .
Herdenkingsmunt Boudewijn I 60-40, 1990. “10 ecu”. Centraal geel goud (31,83 g - 900‰) met een zilveren rand (5,3 g - 833‰). In etui.
Een lot van 4 champagnecoupes en één grote van kleurloos kristal.
“Stilleven met kartonnen doos.” Aquarel op papier. Gesigneerd.
Een paar amberkleurige art deco vazen. Onderaan gemerkt.
“Abstract met regenboogkleuren.” Aquarel op papier. Gesigneerd.
Een koppel vazen van gevlamd meerkleurig glas , vermoedelijk Verreries de Scialmont. 1 heeft een kleine randschilfer.
Een eikenhouten secretaire met onderaan 2 laden.
Een uraniumglazen toiletset bestaande uit 8 stuks. Enkele schilfers aan de onderrand.
Een vaas van steengoed, naar een ontwerp van Catteau. Model 1221, decor WD 1818.
“Collage met twee naakten.” Gesigneerd buiten de plaat. Genummerd 55/59.
Herdenkingsmunten van het Belgisch koningshuis. Astrid 1995 (925‰), Albert II (925‰), +Paola 1997 (925‰), Filip & Mathilde (925‰), Albert II (brons). We voegen er Unicef 1996 aan toe, 925‰ en met beeldenaar van Albert en Paola.
Een kratervaas van glas, bewerkt met zuur, met verzilverd metalen rand.
“Golf in de zee.” Pastel op papier. Gesigneerd.
Een beeld van 2 zwanen in porselein gemerkt Hutschenreuther .
Een kalebasvaas met sokkel in Cantonese stijl.
Een Chinees porseleinen gemberpot met polychroom decor van personages. Met sokkel. Onderaan gemerkt.
Een grote moderne salontafel met rieten tablet.
Een lot meerkleurig kristallen glazen bestaande uit drie afmetingen.
Een rijkelijk versierde cache-pot vn porselein met fruitmotieven. Onderaan gemerkt.
“Boerderij met molen”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan onleesbaar gesigneerd, mogelijk “A. Buls”
Een mahoniehouten tafel met gecontourneerd blad.
Een scepter op een voetje van de Songye stam uit Zuidoost Congo.De scepter symboliseert macht , invloed , autoriteit en privilege.Met certificaat.
“Op-Sinjoorken 1647.” Pastel op board. Gesigneerd.
Een set van 2 vergulde houten Birmaanse monniken .
“Die edele vrouw” & “De stem van Golgotha”. Twee gesigneerde affiches van Harrie Sterk.
Een grote coupe op voet van paars en kleurloos kristal met geslepen decor. apocriefe inscriptie ‘Val St. Lambert’ onderaan.
Een wit en zwart marmeren zuil.
Een gevarieerde glazenset van uraniumglas.
Art deco vaas van bruin gemouleerd glas. Op de voet gemerkt: Daum Nancy, France. Kleine schilfer aan de voet.
“Blauw Naakt”. Een litho op papier, E.A ., épreuve d’artiste, gesigneerd buiten de plaat.
Een Engelse staande klok.
Een Boeddhahoofd van koper, op sokkel.
Een Art Deco spiegel met bewerkt metalen lijst.
Een viskom in Chinees porselein , onderaan gemerkt.
Een lot van zes XVIIIde en XIXde eeuwse polychroom houten ornamenten.
Een zware groene coupe van Val Saint Lambert uit de jaren 60 van de vorige eeuw .
Een eikenhouten theetafel met ovaal blad. Op wieltjes en uitschuifbaar.
Een luchtbuks gefabriceerd door J Van Cauwenberg , Anvers , vroeg 20ste eeuws .
Een vaas en een coupe van kleurloos kristal, omstreeks 1960.
Een Chinees porselein blauw vaasje.
Een lot van 4 gesculpteerde houten armstoelen met gestoffeerde zitting en rug.
Een paar polychroom aardewerken schotels. Achteraan gemerkt.
Een lot van 3 gekleurde kristallen vazen waarvan 2 met geslepen vogeltjes.
Een vaas uit de jaren 60 in kristal , rood in de massa.
Een stuk koraal met houten sokkel.
Twee glazen vaasjes, groen gekleurd in de massa en gemerkt D’Avesnes.
Een gesculpteerd houten zitbankje met blauw kussenzitting.
Een houten Afrikaans masker geschilderd in grijstinten .
Grote bolle Boomse vaas uit de Artver reeks , circa 1935 , ontworpen door Paul Heller . Bruin en zwart glas.
Een blauw-wit Chinees porseleinen schotel met Wanli-decor.
Een houten Windsor armchair, 19e eeuws.
Een lot van 3 kunstboeken.
Een moderne glazen vaas met gesluierd patroon in de massa.
Een jaren 60 kristallen modernistische vaas.
“Duivels vandalisme.” Litho, buiten de plaat gesigneerd. Genummerd 132/150.
Een verzilverd metalen art deco coupe gemerkt Yarel.
Een vintage salontafel, gemerkt “J Belarti”.
Een polychroom houten Afrikaans kindermasker .
Een paar Empire vaasjes met polychroom romantisch decor. Kleine beschadiging aan een handvat.
“Il Vecchio Porto Di Tolone”. Een litho op papier. Opschriften “Veduto dalla Parte dell'Academia di Pittura” - “Dall’acqua Figlio 1780”. Naar tekening door Claude Joseph Vernet.
Een lederen juwelen koffertje met spiegel en fantasiejuwelen waaronder halssnoeren, oorbellen een armband en een horloge gemerkt Kelton.
Een Art-Deco vaas in aardewerk onderaan gemerkt .
Drie chromolitho’s met mooie jonge vrouwen uit verschillende periodes.
Een Japanse vaas in faience onderaan getekend met de beeltenis van kraanvogels over het gebergte .
Een set van drie portretten van clowns. Aquarel op papier.
Een lichtgroene bladvormige schaal , met sticker van Val Saint Lambert uit de tweede helft van de vorige eeuw .
Een modern vierkante bijzettafel met rieten tablet en onderblad.
Een vaas van aardewerk met Afrikaanse figuren .
Een lot van drie blauw en witte Chinees porseleinen kommetjes, waarvan één gemerkt. Vermoedelijk vroeg XIXde eeuw.
Een lot van 17 geslepen en gekleurde kristallen glazen, 4 verschillende formaten.
Een salontafel met vergulde metalen poten met groen marmeren blad (licht beschadigd).
Een vintage metalen bureaulamp, merk Glamor, Japan 1950.
Een lot kunstreproducties, een grote affiche van Antwerpen, een ets van Heymans en een tekening van Fons Thijsen.
Een paar Murano clowns met diverse kleuren in de massa.
Een Engelse stijl wortelhouten klaptafeltje.
Een Val Saint Lambert schaal uit de jaren 60 van de vorige eeuw , lichtgroene kleur , onderaan gesigneerd , vertoont krassen in het center van de schaal .
Een Louis XV zeteltje met gestoffeerde bekleding.
Een lot van 9 gevarieerde borden.
Een lot van 5 kunstboeken, diverse thema’s schilderkunst.
Een staande lamp met getorste eiken voet en een melkglas kelk.
Een gevarieerd lot van 5 stoelen met gestoffeerde zitting en 1 met rieten bekleding.
Een kleine kristallen vaas gemerkt Val Saint-Lambert.
Een halbankje in Bretoense stijl met eiken onderstel met gobelin bekleding.
Een modernistische doorzichtige vaas van Val Saint Lambert uit de jaren 60 van de vorige eeuw .
Een paar houten bijzettafeltjes met rond tafelblad en vlechtwerk onderaan, waarvan 1 met deukschade in het vlechtwerk.
Een lot van 3 roze Val Saint-Lambert vazen uit de jaren 60 waarvan 2 met randschilfers .
Een lot van 5 houten stoelen met lederen bekleding.
Een porseleinen vaasje van plateelwerk.
Een lot van 36 tekeningreproducties met diverse ontwerpen. Bijgevoegd een boek “Anton Pieck, Zyn leven - Zyn werk”.
Een campaign table van notenhout met klapblad en volledig opvouwbaar. Engeland, begin XXste eeuw. (AID 942).
Een houten paraplu/wandelstokhouder met 12 vakken en metalen opvangbak onderaan.
Een fluitketel van Alessi genaamd Gun Kettle ontworpen door Richard Sapper .
Een ovaal houten salontafel met onderschap.
Een lot meerkleurig glaswerk, stijl jaren 50-60. o.a. Booms glas.
Een Engels eiken houten stoel met armleuning, wieltjes en witte stoffering.
Een Perzisch wollen tapijt met sporen van slijtage.
Een lot van 4 gesculpteerde houten stoelen met gestoffeerde bekleding.
Een paar hoge Engelse houten kandelaars met koperen bovenstuk en gestoffeerde kap. 1 met kleine barst aan voetstuk.
Een lot van 3 kunstboeken.
Een handgeknoopt wollen tapijt.
Een lot van 6 gesculpteerde houten stoelen met rieten bekleding. Waarvan 1 met een beschadigde poot.
Een houten campagne tafel, uitvouwbaar met dienblad.
Een roodkleurig handgeknoopt tapijt.
Een houten D-end tafel met rond blad bestaande uit 2 halve consoletafels met telkens 4 poten op wieltjes.
Twee hanglampen met glazen lampenkap, waarvan 1 met 2 lichtpunten en 1 enkele, ontwerp Art Deco in hedendaagse uitvoering. Gemerkt Massive.
Een bijzetmeubeltje met 1 lade en een marmeren blad.
Een lot van 3 houten voetbankjes met gestoffeerde bekleding, waarvan 1 met gobelin.
Een houten schildersezel.
Een hanglamp met 2 lichtpunten en glazen lampenkap, hedendaagse uitvoering naar industrieel ontwerp. Gemerkt Ikea.
Handgeknoopt wollen karpet.
Een lot van 4 zwart, 2 bruin en 2 wit gelakte stoelen met rieten zitvlak. Waarbij enkele onderaan gemerkt “Jacob & Josef Kohn”.
Een houten gepatineerde toonbank met verschillende hoogten en tabletten. (AID5852)
Een Art Deco chaise longue, met 2 bruine kussens, opnieuw gestoffeerd door Vandervoort Mol.
Een Georgian hoekbibliotheek van mahoniehout. Bovenaan twee beglaasde deuren met latwerk (twee ruitjes gebarsten), onderaan twee paneeldeuren. Messingen aanslaglijsten en uitgewerkte kroonlijst. XIXde eeuw.
Een eikenhouten meubel met gesculpteerde versieringen in en rond de twee deuren.
Een paar hout gesculpteerde armchairs met gestoffeerde zitting, Luikse makelij. 1940.